8. Тоннаның жартысын тап: А) 500гВ) 300цC) 500Д) 500кг9. Ecente:а: 18, мұндағы а = 162А) 9В) 10C)

8Д) 710. Ең үлкен үш таңбалы санды ең үлкен бір таңбалысанға арттырып, 2 есе кеміт.А) 1008В) 5008C) 504Д) 50011. Теңдеуді шеш: (1512 - 504 • 3)+а - 12447: 27A) 1512В) 461C) 4610Д) 012. Теңдеудің шешімін есептеп, мәнін тап: 890 Х = 700А) 180B) 190C) 189Д) 20013. 10 - ның кубы нешеге тең?А) 30В) 100C) 13Д) 100014. Егер шегіртке 7 секундта 21 метр ұшса, оныңжылдамдығы қанша?А) 174 м/секВ) 30 м/секC) 147 м/секД) 3 м/сек15. Мотоциклші сағатына 60км жол жүрсе, жартысағатта қанша жол жүреді?А) 180кмВ) 300км​

Ответы на вопрос

Отвечает Сабирзянов Вадим.
8. Д) 500кг
9. А) 9
10. С) 504
Дәлелденуі: (999+9):2=1008:2=504
11. В) 461
12. 890-х=700
х=890-700
х=190
Ж: В)190
13. А) 30
14. Д) 3м/с
15. Жарты сағат= 30минут
60•30= 180
Ж: А) 180км