жер теліміне 132 түп таңқурай,одан 50 түп кем қарақат,ал қарақатқа қарағанда 54түп қаралған артық

отырғызылады. Жер теліміне қанша қарлыған отырғызылады? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанов Рамиль.

Ответ:

132-50=82

82+54=136

Жауабы:136 қаралған

Отвечает Паринова Даша.

Ответ:

136

Пошаговое объяснение:

132-50=82

82+54=136