В одному ящику є 42кг цвяхів а в другому у 6 разів менше ніж у першому. На скільки більше

кілограмів цвяхів у першому ящику ніж у другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Ващило Даня.

Відповідь:

на 35 кг

Покрокове пояснення:

1) 42:6=7 (кг)

2) 42-7=35 (кг)