Кесте бойынша есеп құрастыр Атауы. Бағасы. Саны. Құны Ірімшік. 5 тенге. Бірдей. ? Нан. 2 тенге.

Бірдей. ? Осы есепті шығарып беріңіздерші Өтінемін

Ответы на вопрос

Отвечает Константинопольская Василиса.

Ответ:

Ш: 5*3=15  

2*3=6

6+15=21

Пошаговое объяснение:      

Ірімшік - 5 тг - 3-еу

Нан - 2тг - 3-еу

Құны - ?

Ш: 5*3=15

2*3=6

15+6=21

Ж: Ірімшік құны 15 тг. Нан құны 6 тг. Екеуінің құны 21 тг