2 9. Toğrulla Arifin 5 ildən sonra yaşlarının cəmi 29olacaq. Onların indiki yaşlarının cəmi

neçədir?A) 20 B) 24 C) 14 D) 22 E) 19​

Ответы на вопрос

Отвечает Левина Катерина.

Ответ:

19 )))))))))

Пошаговое объяснение:

29 - (5×2) = 29-10 =19