5. 1. 300 санының 7%-ын есептегенде қандай пропорция шығады? 2. 3% -ы 75-ке тең санды есептеу

кезінде қандай пропорцияшығады?Поомааааааггггииитттеее! Пожлуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Прибылова Людмила.
1. 300 ———100%
Х. ———7%
Х= 300*7/100= 21

2. х———100%
75——-3%
Х=75*100/3= 2500