6 сынып Математика 44 бет 185 есеп срочно помогите! Пж пж пж 1. 300 санының 7%-ын есептегенде

қандай пропорция шығады?2. 3%-ы 75 ке тең санды есептеу кезінде қандай пропорция шығады?1. Какая пропорция получается при вычислении 7% числа 300? 2. Какая пропорция получается при подсчете числа 3% к 75?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Ответ:

1) 300 ---- 100%

x ---- 7%

x =300&7/100=21

2) x ---- 100%

75 ----- 3%

x=75*3/3= 2500