Радиусы 23 м болатын доңгелек стадиндағы жүгіру жолының ұзындығын табыңыздар


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:144,44

Пошаговое объяснение:

C=2×3,14×23=46×3,14=144,44м