4.Тіктөртбұрыштың периметрін анықта Ха4.Тіктөртбұрыш пішіңді жердің ауданы 96м 2.Ені 8 м-ге

тең.тіктөртбұрыштың периметрін тап​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравченко Юлия.

Ответ:

96:8=12

(12+8)•2=40метр

Периметр =40 метр

Отвечает Анненкова Олеся.

Ответ:

жауабы 40 периметрі

р=2×(а+в )

р=2×(12+8)

р=40


0 1