У трьох рулонах було 87м тканини у першому 35м у другому у 5 разів менше скільки метрів тканини

було у третьому рулоні

Ответы на вопрос

Отвечает Шевлякова Анастасия.

Ответ:

45 м.

Пошаговое объяснение:

1) 35 / 5 = 7 (м) - тканини у другому рулоні;

2) 87 - (35+7)=45 (м)

Отвечает Ставинский Данила.

Ответ:

87-(35+35÷5)=45(м)