1) 1-15/27 2)15-2 7/8 3)4-2/11


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Степан.

Ответ:

1)=9,5/9=4/9;

2)=120-27/8=93/8;

3)=44-22/11=42/11;

Болады бәрідұрыс шығарылу жолы,жауап.

Есептен кейінгілерді жаздым.!.

Отвечает Бакланов Никита.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1-15/27=1-5\9=9-5\9=4\9

15-2 7/8=15-7\4=53\4

4-2/11=44-2\11=42\11