Знайдiть найбiльший спiльний дiльник чисел 24i42, 128i192​


Ответы на вопрос

Отвечает Галенко Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 24  і 42

24 = 2*2*2*3

42 = 2*3*7

Виберемо однакові прості множники в обох числах.

2, 3

Знаходимо добуток однакових простих множників

НСД (24; 42) = 2*3 = 6

Разложим на простые множители 128  і 192

128 = 2*2*2*2*2*2*2

192 = 2*2*2*2*2*2*3

НСД (128; 192) = 2*2*2*2*2*2 = 64