знайдiть най бiльший спiльний дiльник даних чисел розклавши їх попередньо на прості множники 1) 42

і 105 ;588 і 252; 680 і 612​

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Никита.

Ответ:

1) 42 = 2*3*7

105= 5*3*7

НСД=3*7=21

2) 588 = 2*2*7*3*7

252=2*2*7*3*3

НДС=2*2*7*3=84

3) 680=5*2*2*2*17

612=2*2*3**3*17

НСД= 2*2*17=68

Отвечает Корниенко Борислав.

Ответ:

  • 42/2. 105/3
  • 21/3. 35/5
  • 7/7. 7/7
  • 1. 1
  • нск(42;105)=3×7=21