першого дня турист пройшов половину шляху, другого - 3/14​, а третього - решту. Яку частину свого

шляху пройшов турист третього дня? ОЧЕНЬ НУЖНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Смольников Михаил.

Ответ: 2/7  за третій день

Пошаговое объяснение:

Нехай в перший день турист пройшов 1/2 шляху, у другій -3/14 шляху

Знайдемо який шлях турист пройшов за два дні

1/2 + 3/14 = 7/14 + 3/14 = 10/14 = 5/7

Якщо приймемо весь шлях рівний 1, то знайдемо яку частину шляху пройшов турист за третій день

1 - 5/7 = 7/7 - 5/7 = 2/7