У вершинах трикутника записані три числа. Відомо, що суми сусідніх чисел дорівнює 1998, 1999, 2000.

Знайдіть ці три числа?

Ответы на вопрос

Отвечает Межуев Данил.

Ответ:

998.5; 999.5; 1000.5

Пошаговое объяснение:

Нехай a,b,c три записані числа. Тоді за умовою задачі маємо:

a+b=1998

b+c=1999

a+c=2000

----------

2*(a+b+c)=1998+1999+2000

2*(a+b+c)=5997

a+b+c=5997:2=2998.5

a=(a+b+c)-(a+b)=2998.5-1998=1000.5

b=2998.5-2000=998.5

c=2998.5-1999=999.5