Першого дня туристи пройшли 5.2 км, що на 0.5 км більше, ніж другого дня, і на 10% менше, ніж

третього дня. Скільки кілометрів пройшли туристи за три дні? Відповідь 15 61/90

Ответы на вопрос

Отвечает Никитина-Дикова Ольга.

Відповідь:15\frac{61}{90} км пройшли туристи за 3 дні

Покрокове пояснення:

1) 5,2-0,5=4,7(км) - пройшли 2-го дня

2)5,2*100%/90%=52/9=5\frac{7}{9}( км) - пройшли 3-го дня

3)5\frac{2}{10}+4\frac{7}{10}+\frac{52}{9} =\frac{52*9+47*9+52*10}{90}=   \frac{1411}{90}=15\frac{61}{90}(км) - за три дні