7. В одній школі навчається 518 дітей, у другій — на 64 менше, в третій стільки дітей, скільки в

першій та в другій школах разом. Скільки всього дітей навчається в цих школах

Ответы на вопрос

Отвечает Свинчук Артём.

Ответ:

1 944 дитини

Пошаговое объяснение:

1) 518-64=454 дитини навчається у другій школі

2)  518+454=972 дитини навчається у третій школі (стільки дітей навчається  в

першій та в другій школах разом)

3) 518+454+972=972*2=1 944 дитини - навчається в цих школах