Укажіть проміжок,якому належить корінь рівняння 0,5(х-4)=1,5


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,5(х-4)=1,5

0,5х - 0,5*4 = 1,5

0,5 х = 1,5+ 2

0,5 х= 3,5

х= 3,5*2

х= 7