Знайдіть довжину кола діаметр якого дорівнює 8см


Ответы на вопрос

Отвечает Самсонова Александра.

Ответ:

8π см

Пошаговое объяснение:

D = 8 см

C - ? см

  • C = π · D

C = π · 8 = 8π см