У Антона і Стаса 54 наклейки. Якщо Антон подарує Стасові 5 наклейок, то у нього стане наклейок у 2

рази менше, ніж у Стаса. Скільки наклейок було у Антона і Стаса спочатку ?

Ответы на вопрос

Отвечает Mela Polina.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай у Антона спочатку  було х наклейок , тоді у Стаса було (54-х) наклейки .

Коли Антон віддав 5 наклейок Стасу , у нього залишилося (х-5) наклейок , а у Стаса стало 54 - х+5= (59-х ) наклейок і це в 2 рази більше , ніж у Антона , отже можемо записати рівняння :

59-х = 2*(х-5)

59-х= 2х-10

59+10= 2х+х

69= 3х

х= 69 : 3 = 23 наклейки було спочатку у Антона

54- 23 = 31 наклейка була спочатку у Стаса