Жай көбейткіштерге 3,5,7 сандары болатын үш таңбалы сан​


Ответы на вопрос

Отвечает Дарсалия Нино.

Ответ:

105

315

525

Пошаговое объяснение:

3\cdot5\cdot7=15\cdot7=105

3^2\cdot5\cdot7=3\cdot 3\cdot5\cdot7=3\cdot105=315

3\cdot5^2\cdot7=3\cdot5\cdot5\cdot7=5\cdot105=525