Тапсырма14,26,35,38,52,136,222,246,385,435 сандарынжай көбейткіштерге жіктеп жазыңдар.​


Ответы на вопрос

Отвечает Королевский Илес.

Ответ:

1)

14  2

7   7

1

14=7*2

26  2

13   13

1

26=13*2

35  5

7     7

1

35=7*5

38  2

19   19

1

38=2*19

52  2

26  2

13   13

1

52=2*2*13

87  3

29  29

1

87=29*3

2)

88   2

44   2

22   2

11     11

1

88=2*2*2*11

136  2

68   2

34   2

17    17

1

136=2*2*2*17

222  2

111     3

37     37

1

222=2*3*37

246  2

123   3

41      41

1

246=2*3*41

385  5

77     7

11      11

1

385=5*7*11

435   5

87      3

29      29

1

435=5*3*29

530  2

265  5

53     53

1

530=2*5*53

555 5

111    3

37    37

1

555=5*3*37

3)

396  2

198   2

99    3

33    3

11     11

1

396=2*2*3*3*11

456  2

228  2

114    2

57    3

19    19

1

456=2*2*2*3*19

504  2

252  2

126   2

63    3

21     3

7       7

1

504=2*2*2*3*3*7

700  2

350  2

175   5

35    5

7       7

1

700=2*2*5*5*7

594   2

297   3

99     3

33     3

11      11

1

594=2*3*3*3*11

1170  2

585  5

117    3

39    3

13     13

1

1170=2*5*3*3*13

2310 2

1155  5

231   3

77     7

11     11

1

2310=2*5*3*7*11