Господиня привезла на базар моркву. Її можна розкласти на купки по 5,6 або 7 штук в залишку не

буде. Купка з 5 штук коштує 30 копійок, 36-35 копійок, 37-40копійок. Як найвигідні ше продати моркву, скільки було моркви, якщо їх більше ніж 300 штук?​

Ответы на вопрос

Отвечает Артёменко Дима.

5, 6 и 7 - взаимно простые числа, поэтому

НОК (5; 6; 7) = 5 · 6 · 7 = 210 - наименьшее общее кратное

210 · 2 = 420 - количество моркови (больше чем 300)

420 : 5 · 30 = 2520 = 25 грн. 20 коп. - за 84 кучки по 5 морковок

420 : 6 · 35 = 2450 = 24 грн. 50 коп. - за 70 кучек по 6 морковок

420 : 7 · 40 = 2400 = 24 грн. - за 60 кучек по 7 морковок

Ответ: 420 морковок выгоднее продавать по 5 штук.