Мандрівник проплив на чьовні відстань у 2 рази більшу, ніж пройшов пішки, а на коні пройіхав

відстань у 6 разів більшу, ніж проплив на човні. Скільки кілометрів пройіхав мандрівник на коні, якщо разом він подолав 105 км?

Ответы на вопрос

Отвечает Воронкин Костя.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай  пішки пройшов - х км, тоді на човні - 2х км, а на коні -6*2х км

х+2х+6*2х=105

15х=105

х= 7 км пройшов пішки

2х= 2*7= 14 км проплив на човні

12х= 12*7= 84 км прїхав на коні