На скільки різниця кубів чисел 7 i5 більша за різницю їх квадратівОбери правильну відповідь​


Ответы на вопрос

Отвечает Адельгареев Айназ.

Ответ:

На 194 больше

Пошаговое объяснение:

7^3=7*7*7=343

5^3=5*5*5=125

343-125=218

7²=7*7=49

5²=5*5=25

49-25=24

218-24=194