Виразіть проміжуток часу 300с у хвилинах та годинах​


Ответы на вопрос

Отвечает Гарифуллин Самат.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

300/600 = 1/2 10 минут, значит 5 минут

300/3600 = Виражено в годинах(через секунди)А так 5/60 в хвилинах