5. Розв'яжи задачу. Половину шляху із села до ставка рибалки пройшли за48 хв, а на решту шляху

витратили на 5 хв більше. Скількичасу рибалки йшли до ставка? Запиши в годинах і хвилинах.​

Ответы на вопрос

Отвечает Рассудова Вика.

1) 48 + 5 = 53 (мин) - остальной путь

2) 48 + 53 = 101 мин = 1 ч 41 мин - всего