Виразіть 1 3/4 год у годинах і хвилинах​


Ответы на вопрос

Отвечает Кунилов Даниил.

Ответ:

1 3/4 годины можна виразити як 1 годину і 45 хвилин.

1 година = 60 хвилин.

Отже, 1 3/4 годины = 1 година + 3/4 годины = 1 година + (3/4) * 60 хвилин = 1 година + 45 хвилин.

Таким чином, 1 3/4 годины дорівнює 1 годині і 45 хвилинам.

Пошаговое объяснение: