Площа однієї ділянки 16/ 3 га, а другої — на 24/ 1 га більше. Знайдіть площу другої ділянки.


Ответы на вопрос

Отвечает Хайруллин Матвей.

Ответ:

11/48

Пошаговое объяснение:

Площадь 1 = 3/16

Площадь 2 = на 1/24 > 1

3/16 + 1/24= 9/48 + 2/48 = 11/48 - площадь 2