Знайди значення виразу : 1-(2/(3+1/2) ("/"означає риску дробу).​


Ответы на вопрос

Отвечает Нікуліца Андрій.

Ответ:3/7

1-(2/(3+1/2) = 1 -(2/ 7/2)= 1-4/7 = 3/7

Пошаговое объяснение: