Саябақтағы шырша ағаштары қайың ағаштарынан 20% кем, ал ондағы емен ағаштары шырша ағаштарынан 15%

кем. Саябақтағы емен ағаштары қайың ағаштарынан неше процент кем? Срочно.....................​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

100%-20%=80%/100=0,8 100%-15%=85%/100=0,85 0,8*0,85=0,68*100=68% 100%-68%=32%