Знайдіть різницю дробів 3/4 і 1/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Алина.

Ответ:

 \frac{3}{4}  -  \frac{1}{2}  =  \frac{3}{4}  -  \frac{1 \times 2}{2 \times 2}  =  \frac{3 - 2}{4}  =  \frac{1}{4}