у два вагони насипали 91 тонн вугілля у другому вагоні вугілля стало в одну цілих 1,1/6 рази більше

скільки вугілля насипали в кожний вагон​

Ответы на вопрос

Отвечает Енин Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай в одному вагоні - х т вугілля, тоді у другому - 1 1/6хт

х+1 1/6х=91

2 1/6х=91

13/6х=91

х=91*6:13

х= 42 т вугілля у першому вагоні

1 1/6х=7/6*42=49 т у другому вагоні