Скількома способами можна розміняти купюру вартістю 20 грн купюрами вартістю 5 грн і 10 грн?


Ответы на вопрос

Отвечает Вовчук Яна.

Ответ:

троьма способами

Пошаговое объяснение:

5+5+5+5=20

5+5++10=20

10+10=20

Отвечает Волкова Кристина.

Ответ:

3 способи

Пошаговое объяснение:

10+10

10+5+5

5+5+5+5