Спортсмен метнув спис у 5 разів далі, або на 48 м, ніж штовхнув ядро. Скільки мет- рів пролетів

спис і скільки метрів пролетіло ядро?​

Ответы на вопрос

Отвечает Леер Максим.

Ответ:

спис - 5х,

ядро - х,

5х - 48 = х,

5х - х = 48,

4х = 48,

х = 12 м - пролетіло ядро,

5х = 5*12 = 60 м - пролетів спис