Спортсмен метнув спис у 5 разів, або на 48 м, далі ніж штовхнув ядро. Скільки метрів пролетів спис

і скільки метрів пролетіло ядро?

Ответы на вопрос

Отвечает Кокунов Данила.

5x = x + 48
4x = 48
x = 48/4
x = 12 (м) - пролетіло ядро
5х = 12 * 5 = 60 (м) - пролетів спис