Тендеуди шешиниз және жауабынызды тексеринз 3(6_×)+12=21​


Ответы на вопрос

Отвечает Рябинин Артем.

Ответ:

3

Пошаговое объяснение:

18-3х+12=21

-3х+30=21

-3х=21-30

-3х=-9

х=-9:(-3)

х=3