2. Розв'яжи задачу. а) Червоний кенгуру рухався 3 год зі швидкістю 55 км/год. Якою маєбути

швидкість кенгуру, щоб цю відстань він зміг подолати за 2,5 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Штокибас Дробиус.

Ответ:

66км/год

Пошаговое объяснение:

1) 3*55=165(км)

2) 165/2.5= 66(км/год)

Отвечает Штин Валерий.

Ответ:

со скоростью 66км/год.