Червоний кінгкру рухався 3 год зі швидкістю 55км/год якою має бути швидкість кенгуру,щоб цю

відстань він зміг подолати за 2,5год

Ответы на вопрос

Отвечает Капсалим Абылайхан.

Ответ:

1) 3*55=165(км)

2) 165/2,5= 66(км/год)

Відповідь: 66км/год має бути швидкість кенгуру, щоб цю відстань він зміг подолати за 2,5год.