Помогите пожалуйста. за 8 годин роботи два кондуктори продали 640 квитків.скільки квитків

продавав кожен із кондукторіа щогодини якщо вони працювали із цією самою продуктивністю? Как записать короткий запись?

Ответы на вопрос

Отвечает Талантов Баяс.

Ответ:

40 квитків

Пошаговое объяснение:

8*2=16 - час роботи обох кондукторів

640/16=40 квитків за 1 год продав кожний кондуктор