Периметр прямокутника дорівнює 2цілих 2/3см. Знайдіть площу прямокутника,якщо одна з його сторін

дорівнює 5/6см поможіііть мені завтра потрібно здати цю задачу!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Бровин Даня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр равен Р=2(а+b)

2 2/3 =2(5/6+b)

5/6+b=(8/3):2

5/6+b= 4/3

b= 4/3-5/6

b= 1/2 см друга сторона

Знайдемо площу:

S=a*b= (5/6)*(1/2)=5/12 см2