На заводі в трьох цехах працює 1060 робітників. У першому цеху працює в 2 рази більше людей, ніж у

другому, а в третьому — на 130 робітників більше, ніж у першому і другому разом. Скільки робітників працює в кожному цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайкова Ленуся.

Пошаговое объяснение:

a+b+c=1060

a=2b

c=a+b+130

теперь всё решаем в бэ

2b+b+2b+b+130=1060

6b+130=1060

6b=1060-130

6b=930

b=930/6

b=155 второй цех

а=2*155

а=310 первый цех

с=310+155+130

с=595 третий цех