На заводі в трьох цехах працює 1060 робітників. У першому цеху працює в 2 рази більше людей,ніж у

другому а в третьому на 150 людей більше ніж у 1 і 2 разом.Скільки прицівників працює працює у кожному цеху​

Ответы на вопрос

Отвечает Черешнюк Александр.

Пошаговое объяснение:

Нехай, a+b+c=1060

a=2b

c=a+b+150

тоді,

2b+b+2b+b+150=1060

6b+150=1060

6b=1060-150

6b=910

b=910/6

b=151,6 2-ий цех

а=2*151,6

а=303,2 1-ий цех

с=303,2+151,6+150

с=604,8 3-тій цех

Отвечает Пономарёв Антон.
A+b+c=1060
a=2b
C=a+b+130
Теперь решаем с b
2b+b+b+130=1060
6b+130=1060
6b=1060-130
6b=930
b=930:6
b=155(2 цех)
a=2*155
a=310(первый цех)
c=310+155+130
c=595(третей цех)