Власна швидкість теплохода дорівнює 19 1/2 км/год , швидкість течії – 2 3/8 км/год. Знайдіть

швидкість теплохода за течією річки та проти течії.

Ответы на вопрос

Отвечает Дорошенко Паша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 19 1/2+2 3/8=19 4/8+ 2 3/8=21 7/8 за течією

2) 19 1/2- 2 3/8=19 4/8- 2 3/8=17 1/8 проти течії