Бир елди мекенде 1500 Адам туралы.О ларддын 60% мектепти битирип кеттикалганынын 25% Ал мектепке

бармаган.канша Адам мектепте окыйды? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Коханский Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1500×60%=900

1500×25%=375

1500-(900+375)=225