Автомобиль А елди мекенинен шыгып 50 км саг жылдамдыкпен журсе,В елди мекенине межелеген уакыттта

жетеди.Егер автомобиль жылдамдыгын 10 км саг арттырса,В елди мекенине межелеген уакыттан 1 саг бурын жетеди.А жане В елди мекендеринин аракашыктыгы неше киллометр

Ответы на вопрос

Отвечает Копьёва Ксения.
50км/час=т.
60км/час=т-1.
S=50×t
S=60×(t-1)
60(t-1)=50t
60t-60=50t
60t-50t=60
10t=60
t=60÷10
t=6час
6час×50км/час=300км
ответ: 300км