Бір елді мекенде 120000 адам тұрады. Олардың 70% мектепті бітіріп кеткен. Ал қалғанының 25% әлі

мектепке бармаған. Қанша адам мектепте оқиды?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Наташа.

Ответ:

100-(70+25)=100-95=5 %

120000*0,05=6000

6000 adam mekdepde okayar