423. Гаусс әдісін пайдаланып, қосындыны табыңдар:

1)(-2)+(-4)+(-6)+(-8)+(-10)+(-12)+(-14)+(-16)2)(-1,1)+(-1,3)+(-1,5)+(-1,7)+(-1,9)+(-2,1)

Ответы на вопрос

Отвечает Струк Кирилл.

Пошаговое объяснение:

1.(-2)+(-4)+(-6)+(-8)+(-10)+(-12)+(-14)+(-16)=-2-4-6-8-10-12-14-16=-72

2)(-1,1)+(-1,3)+(-1,5)+(-1,7)+(-1,9)+(-2,1)=-1,1-1,3-1,5-1,7-1,9-2,1=-9,6