Порівняй дроби попередньо звичайні дроби у вигляді десяткових дробів: 1) 7/8 і 0,88 2) 10/11 і

0,9 3) 8/9 і 4/54) 13/18 і 3/4​

Ответы на вопрос

Отвечает Макеенков Максим.
1) 7/8 і 0,88
7/8 = 700/800
0,88 = 88/100 = 704/800
700/800 < 704/800
Значит,
7/8 < 0,8

2) 10/11 і 0,9
10/11 = 100/110
0,9 = 9/10 = 99/110
100/110 > 99/110
Значит,
10/11 > 0,9

3) 8/9 і 4/5
8/9 = 40/45
4/5 = 36/45
40/45 > 36/45
Значит,
8/9 > 4/5

4) 13/18 і 3/4
13/18 = 26/36
3/4 = 27/36
26/36 < 26/36
Значит,
13/18 < 3/4