Перетворити десятковий дріб у звичайний, а потім обчисли 0,24 ÷ 3/17


Ответы на вопрос

Отвечает Готовчиков Никита.

6/25:3/17=6/25•17/3=2/25•17=34/25

Отвечает Тарасенко Анюта.

Ответ:

1 9/25.

Пошаговое объяснение:

0,24 : 3/17 = 24/100 : 3/17 = 6/25 : 3/17 = 6/25 • 17/3 = (6•17)/(25•3) = (2•17)/(25•1) = 34/25 = 1 9/25.